Avrupa Yetim Eli faaliyetlerine başladı

Almanya Mannheim Merkezli uluslararası bir hayır kuruluşu olarak faaliyet gösterecek olan Avrupa Yetim Eli çalışmalarına başladı.

Avrupa Yetim Eli faaliyetlerine başladı
Avrupa Yetim Eli faaliyetlerine başladı
Avrupa Yetim Eli faaliyetlerine başladı
Avrupa Yetim Eli faaliyetlerine başladı

Uzun yılardan beridir uluslar arası yardım çalışmaları konusunda yoğun faaliyetler içerisinde olan Hüseyin Ateş öncülüğünde kurulan Avrupa Yetim Eli’nin Almanya’nın yanı sıra; Türkiye, İsveç, İtalya, Avusturya, Fransa, Kanada, Danimarka ve Balkan ülkelerinde temsilcilikleri bulunuyor.

Habernas’a özel açıklamalarda bulunan Avrupa Yetim Eli Yetkilisi Hüseyin Ateş, “Adımızdan da anlaşıldığı gibi amacımız yetimlere uzanan yardım eli olmak” dedi.

Açıklamasına, ‘Hayırseverler ile başta yetimler olmak üzere tüm ihtiyaç sahipleri arasında bir tür hayır köprüsü olmak istiyoruz. Bu konuda ilk olarak “Yetim Edinme” Projesiyle startımızı verdik. Dünyanın herhangi bir yerinde hayırseverleri bekleyen bir yetimin olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden de bizler uzun yıllardan beridir edindiğimiz tecrübe eşliğinde o yetimlere yardım edecek olan hayırseverlerin Yetim Eli olmak istiyoruz.’ Diye devam eden Ateş, bu konuda gayret sarf edecek gönüllü ekiplerinin hazır olduğunu da belirtti.

Avrupa Yetim Eli’nin Avrupa’nın yanı sıra, Türkiye, Yemen, Afrika, Asya, Balkanlar, Filistin, Arakan ve Dünya’nın ihtiyaç duyulan her bölgesinde hayır faaliyetlerinde bulunacağını açıklayan Ateş, bu konuda bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da hayırseverlerin desteklerini beklemekteyiz, dedi.

Yapılan açıklamada, hayırseverlerin kendilerini iletişim kanallarından takip etmelerini talep edilirken hayırseverler için hesap numarası da basınla paylaşıldı.

Hayırseverler İçin Hesap Numarası:

İBAN: DE26546512400005704515
BİC: MALADE51DKH
SPARKASSE RHEİN HARD

İletişim Adresleri:
TELEFON: +49 157 73 97 58 18
E-MAİL:    [email protected]
TWİTTER :  Avrupa_Yetimeli

(Habernas Özel)