İhvan'dan HÜDA PAR'a ziyaret

HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam'ı, partisinin Diyarbakır İl Başkanlığında ziyaret eden İhvan Şura Meclisi Üyeleri Mithat Haddad ve Recep el-Benna, Kudüs davasına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

İhvan'dan HÜDA PAR'a ziyaret
İhvan'dan HÜDA PAR'a ziyaret
İhvan'dan HÜDA PAR'a ziyaret
İhvan'dan HÜDA PAR'a ziyaret

Geçtiğimiz pazar günü HÜDA PAR'ın destek verdiği, Peygamber Sevdalıları Vakfı ve Mustazaflar Cemiyeti tarafından Diyarbakır İstasyon Meydanı'nda yüzbinlerin katılımıyla düzenlenen "Kudüs Bizimdir" temalı mitinge ve bir dizi programa katılmak üzere kente gelen İhvan Şura Meclisi Üyeleri, HÜDA PAR'ı ziyaret etti.

HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam, İhvan Şura Meclisi üyeleri Mithat Haddad ve Recep el-Benna'yı, partisinin Diyarbakır İl Başkanlığında kabul etti.

Ziyarette, işgalci ABD Başkanı Trump'ın, tek taraflı aldığı sözde "barış planı" anlaşmasına tepki verilirken, bu anlaşmayla Kudüs'ün tamamıyla siyonist terör rejimine peşkeş çekildiği, Müslümanların da buna asla izin vermemesi gerektiğinin altı çizildi.

Başta Filistin'in başkenti Kudüs konusunun konuşulduğu ziyarette, Diyarbakır olmak üzere, Sakarya ve İstanbul'da düzenlenen Kudüs mitinglerine de değinilirken, yüzyılın ihanetine karşı her Müslümanın elinden ne geliyorsa yapması gerektiğine vurgu yapıldı.

Kendilerini kabul ettiklerinden dolayı HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam'a teşekkürlerini ileten İhvan Şura Meclisi üyeleri Haddad ve el-Benna, Kudüs için çaba ve gayretlerinden ötürü de minnettar olduklarını ifade etti.

HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam da, ziyaretlerinden ötürü İhvan Şura Meclisi üyelerine teşekkür etti. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

İLKHA