Hizbullah Cemaatinden Kudüs açıklaması

Hizbullah Cemaati olarak Kudüs’ün özgürlüğü ve Siyonist emperyalistlerin ümmet coğrafyasından sökülüp atılması için tüm imkanlarımızla üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye, her zaman ve her yerde hazır olduğumuzu ilan ediyoruz.

Hizbullah Cemaatinden Kudüs açıklaması

Bismillahirrahmanirrahim

(Ey müminler!) Gerek hafif, gerek ağır olarak savaşa çıkın, mallarınızla ve canlarınızla Allah yolunda cihad edin. Eğer bilirseniz, bu sizin için daha hayırlıdır. (Tevbe: 41)

Emperyalistler 100 yıldan fazla bir zamandır Mescidi Aksa’yı Müslümanların elinden tamamen almak, başkenti Kudüs olan bir Siyonist devlet oluşturmak için projelerini adım adım uyguluyorlar. 28 Ocak 2020 tarihinde Büyük Şeytan ABD başkanının açıklamış olduğu yüzyılın ihanet projesi, Müslümanların Kudüs noktasında daha duyarlı olmalarına ve silkinmelerine vesile olacaktır inşallah. Belki de Cenab–ı Allah, hiçbir Müslüman’a mazeret bırakmayacak şekilde kâfirlerin planlarını kendi dillerinden deşifre ediyor. Müslüman idareciler, İslami hareketler, etkili Müslüman şahsiyetler ve tüm Müslüman fertler, bulundukları konum ve ellerindeki imkanlar dahilinde bir bütün olarak Siyonist emperyalist kâfirlerin bu şeytani planlarını akamete uğratmak için üzerlerine düşeni yapmalıdırlar.

Değişik münasebetlerle her fırsatta beyan ettiğimiz gibi, Hizbullah Cemaati olarak Kudüs’ün özgürlüğü ve Siyonist emperyalistlerin ümmet coğrafyasından sökülüp atılması için tüm imkanlarımızla üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye, her zaman ve her yerde hazır olduğumuzu ilan ediyoruz.

Huseynisevda