Hizbullah Cemaati Rehberi Edip Gümüş, Şehid El-Aruri için taziye mesajı yayımladı

Hizbullah Cemaati Rehberi Edip Gümüş, siyonistlerin saldırısı sonucu şehid olan Salih El Aruri’nin şehadeti münasebetiyle taziye mesajı yayımladı.

Hizbullah Cemaati Rehberi Edip Gümüş, Şehid El-Aruri için taziye mesajı yayımladı

Hizbullah Cemaati Rehberi Edip Gümüş, HAMAS liderlerinden Şehid El-Aruri’nin şehadeti üzerine yayımladığı mesajda, El-Aruri ve diğer mücahitlerin şehadetinin cihadı daha ileri bir noktaya taşıyacağını ve işgal rejiminin sonunu getireceğini vurguladı.

Gümüş’ün mesajının tamamı:

“بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

Bismillahirrahmanirrahim

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

"Mü'minlerden öyle erler vardır ki Allah'a verdikleri sözü yerine getirdiler; kimi adağını ödedi (canını verdi), kimi de beklemektedir; (verdikleri sözü) hiçbir şekilde değiştirmediler. (Ahzab Suresi: 23)

siyonist işgalci rejimin saldırısında şehid olan kardeşimiz Salih El-Aruri ve yanındaki kardeşlerimizin şehadetleri mübarek olsun. HAMAS'lı mücahid kardeşlerimiz İsmail Heniye, Halid Meşal, Yahya Sinvar, Muhammed Dayf, Kassam kahramanları, Gazze ve tüm Filistin halkına; Salih El-Aruri ve şehadet şerbeti içen diğer kardeşlerimiz için taziyelerimizi sunuyorum, yaralanan kardeşlerimiz için acil şifalar diliyorum. Rabbimiz şehid olan kardeşlerimizin mekanlarını ali kılsın, onları Firdevs Cennetlerine koysun ve bizlere şefaatçi etsin.

Şeyh Ahmed Yasin, A.Aziz Rantisi, Fethi Şikaki, Salah Şahade, Yahya Ayyaş, bütün Kudüs ve Mescid-i Aksa şehitlerinin şehadetleri nasıl Filistin cihadını ileriye taşıdıysa, ümmete ruh verdiyse, Salih El-Aruri ve yanlarındaki kardeşlerimizin şehadetleri de cihadı daha ileri bir noktaya taşıyacak, siyonist işgalci rejimin sonunu getirecektir inşallah.

Kardeşiniz Edip Gümüş”